Vilniaus administracija siekia pritraukti turistus pigių skrydžių pasiūlymais

By   rugsėjo 8, 2017

Vilniaus oro uostas – didžiausias civilinis oro uostas Lietuvoje, įsikūręs Vilniaus pietinėje dalyje,  apie 7 km nuo Vilniaus centro. Gyvuojantis jau daugiau nei puse amžiaus ir prieš penkerius metų savo našumu (aptarnautų keleivių skaičium) aplenkęs Talino oro uostą. O ir nenuostabu, turint omeny, jog aptarnautų keleivių skaičius nuo 2010 metų, pasibaigus krizei, iki šių dienų išaugo kone trigubai.

Iš Vilniaus oro uosto tiesioginiais skrydžiais galima nuskristi į bet kurią Europos šalį, o vakarų Europoje dar didesnis atvykimo vietų pasirinkimas.  Be to iš Vilniaus skrenda daugiau nei 21 aviakompanija, dėl to atsirandus kainų įvairovei, pigus skrydis iš Vilniaus oro uosto garantuotas. Aišku, tam reikalingas ir išankstinis pasidomėjimas t.y. dažnai aviakompanijos nupigina bilietų kainas tiems, kurie perka bilietus kur kas anksčiau. Kitaip sakant, jei planuojate atostogas ir galvojate viska susiruošti iš anksto tai patartina nusipirkti ir lėktuvo bilietus, nes jie bus kur kas pigesni. Bet jei skrendate pirma kartą, nepagailėkite laiko ir pasidomėkite daugiau skrydžių variantų, nes kaina – nėra viskas. Viena kompanija gali siūlyti labai pigius bilietus, tačiau skirti didelius bagažo apribojimus arba lėktuvuose gali būti mažai vietos sėdint. Juk atostogaujant labai svarbu yra pailsėti, todėl kartais verta sumokėti truputėli daugiau, kad galėtum skrydžio metu ištiesti kojas, turint omeny, kad skrydis gali trukti ir pakankamai ilgai.

Bet norint įsitikinti dėl skrydžio kainos ir kokybės suderinamumo, pasiskaityti apibūdinimo dažnai neužtenka, todėl tada į pagalba ateina žmonių atsiliepimai. Ne visada atsiliepimus galima rasti tos aviakompanijos tinklapyje, retkarčiais jos nesuteikia galimybės įvertinti savo skrydžių pačiam tinklapy, bet tokiu atvėjų žmonės sukuria atskiras forumų skiltis socialiniuose tinkluose. Jei aviakompanija labai kažkuo išsiskiria, įmanoma netgi rasti straipsnį, kuriame žurnalistas išskiria vieną ar kitą aspektą, o gal net palygina su kita aviakompanija.

Dar svarbu paminėti, kad iš ir į Vilniaus oro uostą tranzuoja į skirtingi autobusai, taip pat galima užsakyti taksi automobilį ar pasinaudotį dabar populiaria UBER programėle. Jei neturite kur palikti savo automobilio, o išskrendate neilgam, jį galite palikti Vilniaus oro uosto uždaroje aikštelėje. Jos yra net devynios, visos yra uždaros ir veikiančios visą parą. Dalis aikštelių yra skirtos trumpalaikiam automobilio pastatymui – išlydint ar pasitinkant į/iš skrydžio asmenis, o kitos yra ilgalaikės, skirtos išvykstant atostogų ar komandiruotės.

Taigi nors, Vilniaus oro uostas yra pakankamai jaunas, tačiau savo našumu ar kokybe nenuvilia.O ir aviakompanijų gausa, bei prieinamumas, leidžia susidaryti gerą įspūdį. Apžvelgus visus šiuos kriterijus, galima būtų teigti, jog netolymoje ateityje šis oro uostas, tikrai tobulės, o taip leis plėtotis turizmui, kas tikrai turėtų padėti gerinti Lietuvos ekonomiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *