Vaikiškos lovytės – į ką verta atkreipti dėmesį

By   rugsėjo 27, 2017

Sužinoję apie šeimos pagausėjimą tuojau pat imame kurti planus, planuoti darbus ir pirkinius. Nors ir yra sakoma, jog mažas vaikui nieko nereikia, tik tėvų meilės, realybėje viskas šiek tiek kitaip. Atėjus vaikui į šį pasaulį jūsų gyvenimas gerokai pasikeis ir labai svarbu būti tam pasiruošus. Vienas iš pirmųjų ir pagrindinių pirkinių, kuriuo jums reikės pasirūpinti,- vaikiskos lovytes. Jų pasirinkimas, funkcionalumas ar net kainų skirtumai yra tokie dideli, jog galite būti tikri, priimti šį sprendimą nebus taip paprasta, kaip galvojote. Žinoma, jei artimieji ar draugai gali padovanoti savo nenaudojamą vaikišką lovytę, galite ja naudotis ir tikrai išsiversite be didesnių problemų. Visgi, perkant daiktą patiems, visada svarbu žinoti kai kuriuos niuansus, kurie padės priimti teisingą sprendimą ir investuoti į jūsų šeimai tinkantį baldą. Taigi, šiek tiek plačiau apie lovytes ir jų pasirinkimą.

Pradėkime nuo to, jog lovytės pasirinkimas priklauso nuo to, kaip ketinate migdyti kūdikį pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais. Dažniausiai mažieji miega tėvų kambaryje, mat nuolatiniai maitinimai naktį tiesiog reikalauja tokio sprendimo. Tam, jog mama jaustųsi patogiai ir galėtų kiek įmanoma daugiau laiko skirti savo poilsiui, galite investuoti į prie jūsų lovos montuojamą lovytę. Žinoma, tai trumpalaikis sprendimas, tačiau jis tikrai patogus, nes kas kartą prabudus vaikui jums nereikės keltis iš lovos ir bandyti vaiką pamaitinti jo neišbudinant. Jei nuspręsite rinktis tokį variantą, vėliau turėsite įsigyti stacionarią, įprastą vaikišką lovytę, tad turėsite du baldus. Ar jie būtini? Tikrai ne, tačiau šis sprendimas gerokai palengvintų jūsų gyvenimą pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais.

Kitas variantas – įprasta kūdikio lovytė. Regis, čia nėra apie ką kalbėti ir rinktis, tačiau neskubėkite susidaryti tokią nuomonę. Jei gyvenate bute, kur vietos daiktų laikymui nėra daug, jums reikėtų rinktis lovytę su stalčiumi apačioje. Tai padės maksimaliai išnaudoti namų erdvę ir neapsikrauti papildomais baldais. Kalbant apie daiktus, turinčius kelias funkcijas, būtina paminėti ir tai, jog kai kurios vaikiskos lovytes turi ant viršaus tvirtinamas vystymo lentas, tad tai taip pat galėtų būti geras sprendimas. Įvertinkite savo gyvenamąją vietą, poreikius ir tai padės priimti geriausią sprendimą.

Na ir galiausiai, būtina nepamiršti, jog renkantis baldus labai svarbus ilgaamžiškumas. Net ir lovytes gali tarnauti gerokai ilgiau, jei tik turi kelias papildomas funkcijas. Mes rekomenduojame pirkti tokią lovą, kuri tiktų ne tik kūdikystei, bet ir vėlesniam laikotarpiui. Tai lovytės su išsiimamomis grotelėmis, kurios transformuojasi ir tinka kiek paūgėjusiems vaikams. Toks sprendimas bus geriausia investicija, o taip pat padės sutaupyti nemažai pinigų. Taigi, atsižvelkite į šiuos aptarimus ir tai be jokios abejonės jums apdės išsirinkti tinkamiausią vaikišką lovytę mažyliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *