Spalvotas krėslas – sėdmaišis

By   lapkričio 17, 2013

Kiekvienas norime susikurti  išskirtinį ir tobulą namų interjerą. Namų aplinkoje praleidžiame didžiausią dalį savo laiką, tad dizainas yra svarbus ne tik dėl grožio, tačiau taip pat ir dėl savijautos bei emocinės būsenos. Visi renkamės interjerą pagal savo supratimą ir šioje vietoje dažniausiai nekyla jokių problemų. Jei ir yra tam tikros taisyklės, kurių derėtų laikytis kuriant namų stilių, kiekvienas renkamės tai, kas mums patinka ir tinka. Žinoma, atėjus kalbai apie vaiko kambarį – čia jau tenka derintis prie dar vienos nuomonės. Paaugliai šioje vietoje yra patys nesukalbamiausi, nes jų amžius tas, kai norisi viskam vadovauti bei būti teisiems. Šioje situacijoje surasti kompromisą labai sunku, tačiau būtina. Ką pasirinkti, kad ir vaikai ir tėvai būtų patenkinti? Spalvotas krėslas, dar kitaip vadinamas sėdmaišiu, yra puikus pasirinkimas, nepaisant to, auginate dukrą ar sūnų.

Natūralu, jog tėvai nori vaikams leisti realizuoti savo mintis bei idėjas, tačiau visi suprantame, jog paauglystėje jos yra laikinos ir keičiasi labai greitai. Jei sutiksite su kiekvienu paauglio pasiūlymu, pastebėsite, jog pokyčiai vyksta ne dienomis, o valandomis, na o tai jau nėra gerai. Taigi, stengiantis priimti sprendimą, kuris būtų alternatyva abiejų pusių poreikiams, spalvotas krėslas gali būti tinkama išeiti. Vaikai juos ne galo mėgsta, nes jie atrodo nerūpestingi, linksmi, o taip pat yra be galo patogūs. Jie puikiai prisiderins prie vaiko kambario interjero, o taip pat nesujauks ir jūsų vizijos tam, kaip turi atrodyti namai. Sėdmaišiai yra labai praktiški ir vėliau galės būti naudojami ir kitoms paskirtims, tad galite būti ramūs dėl tokio pasirinkimo.

Net ir pats sėdmaišių išrinkimo procesas, gali būti puiki pramoga vaikučiams. Nepalikite jų nuošalyje ir įtraukite į procesą. Jei kyla konfliktai, turėtumėte žinoti, jog viskas, ko vaikas nori, tai galimybė prisidėti ir žinot, jog jis lėmė vieną ar kitą sprendimą. Visada išklausykite vaiko nuomonę ir leiskite jam ją išsakyti. Kalbant apie sėdmaišius, šioje vietoje neturėtų kilti didelių problemų. Vos tik pasiūlysite šią idėją, vaikai iš karto jai pritars ir norės kuo skubiau juos parsivežti namo. Taigi, nepamirškite, jog namų interjero kūrimas turi būti įkvepaintis ir ramus procesas, tad stenkitės surasti alternatyvas, kurioms pritaria visi šeimos nariai. Namai yra jūsų visų būstas, todėl negalima tenkinti tik savo norų bei idėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *