Sodyba Jūsų vestuvėms

By   birželio 11, 2015

Vasara yra laikas vestuvėms. Niekam ne paslaptis, jog šiuo metu daugiausiai porų sumaino aukso žiedus ir pradeda naują gyvenimo etapą būdami kartu, viena šeima. Visa tai skamba tiesiog tobulai, tačiau nepamirškime, jog pačios šventės organizavimas atneša be galo daug rūpesčių ir atsakomybės. Tam, jog galėtumėte susijungti šventais santuokos saitais, greičiausiai norėsite, jog jūsų šeimos nariai bei artimiausi draugai taptų viso to liudininkais. Tai mus ir priveda prie didelės šventės organizavimo, kuris kartu su savimi atsineša daug nelauktų klausimų. Galima drąsiai teigti, jog sodybos nuoma vestuvėms yra vienas iš pirmųjų ir sudėtingiausių klausimų. Svarstote, kodėl sudėtinga? Galima paminėti kelis argumentus. Nors sodybų pasirinkimas ir yra labai didelis, daugelis jų vestuvėms rezervuojamos prieš metus ar dar anksčiau, tad jei paieškas pradėsite vėliau, galite turėti daug mažesnį pasirinkimą. Taip pat reikia paminėti ir tai, jog kiekviena sodyba gali būti labai skirtinga, na o ji kuria šventės atmosferą bei nuotaiką. Tai reiškia, jog jums reikia gerai pagalvoti, kokių vestuvių norite ir kibti į paieškas, kad rastumėte tai, ko ieškote.

Ieškant sodybos, reikia atsižvelgti į kelis svarbiausius kriterijus. Kiekvieną iš jų aptarsime plačiau. Visų pirma vieta. Gerai pagalvokite, kokį atstumą įveikti nebus sudėtinga jums ir šventės svečiams. Jei neorganizuojate dviejų dienų šventės, turite apgalvoti ir tai, jog svečiams grįžti šimtą kilometrų ar daugiau būtų be galo nepatogu, todėl tokioje situacijoje derėtų dairytis ko nors arčiau miesto, o galbūt apsvarstyti galimybę pasamdyti šventės transportą. Jei domitės sodybos nuoma, greičiausiai jau pastebėjote, jog kiekviena jų turi labai skirtingą charakterį. Tai reiškia, jog vienos iš jų yra paprastesnės, primena kaimo turizmą, na o kitose dvelkia neprilygstama prabanga. Ką pasirinkti? Tai priklauso nuo to, kokių vestuvių norite, tad šioje vietoje tikrai nėra vieno teisingo atsakymo. Kiekvienas iš variantų gali būti tobulas jums, na o to ir reikėtų ieškoti.

Dar vienas itin svarbus ir galima sakyti lietuviškas klausimas – kaina. Visiems gerai žinoma, jog mūsų finansinės galimybės gali būti labai skirtingos, tad reikia į visa tai atsižvelgti. Sodybų nuomos kainos svyruoja gan dideliame intervale, tačiau būkite pasiruošę išleisti daugiau. Taip jau yra, jog kiekviena sodyba, teikdama paslaugas vestuvėms, savo kainas šiek tiek padidina ir čia jau nieko nepakeisite. Norintiems sutaupyti gali būti pasiūlyta ir namelių nuoma. Tai reikš, jog norintys nakvoti svečiai turės už nakvynę susimokėti patys. Galbūt tai priimtina ir ne visiems, tačiau jau geriau turėti tokią galimybę pasilikti nakvoti, nei būti priverstiems ieškoti galimybės grįžti namo. Įvertinkite mūsų pasiūlymus bei argumentus ir tai tikrai padės atrasti tobulą vietą jūsų poros vestuvėms, kurios net neabejojame, jog bus nepamirštamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *