Seo straipsniai ir kiti burtažodžiai

By   liepos 30, 2014

Seo straipsnių katalogas kai kam dar skamba kaip burtažodis. Mažiau apie reklamos internete galimybę girdėję žmonės arba apskritai marketingo su virtualia erdve nesiejantys asmenys visai nesidomi, kas apskritai tai per katalogas ir kokia jo reikšmė. Visgi įsisukus į internetinės veiklos sferą ne tik atrandama naujų galimybių, bet ir susipažįstama su iki tol nežinotais dalykais. Čia bus aptarta apie turinį. Būtent jis geriausiai atspindi katalogą.

Vienas aspektas tikrai yra aiškus – seo straipsnių katalogas ne kas kita kaip internetinis puslapis. Klausimas – koks turinys į jį talpinamas ir kokia to turinio reikšmė? Į katalogą dedami seo straipsniai. Čia vėlgi tenka išsiaiškinti, kas tai per straipsniai. Jie atpažįstami iš tam tikrų kelis kartus pavartotų raktinių žodžių. Kita ypatybė, kurią daug kas priskiria seo tekstams, yra maždaug 300 žodžių siekiantis ilgis. Šis skaičius įvairuoja, tačiau 300 gali būti laikoma vidurkiu. Bene kiekvienas seo straipsnių katalogas nurodo reikalavimus, kuriuos turi atitikti tekstai. Labai svarbu, kad pateikti kriterijai būtų išpildomi, nes kitaip turinys nebus patalpintas. Na, o tarp tų kriterijų paprastai nurodomas minimalus ilgis. Priklausomai nuo konkretaus tinklalapio, tai gali būti ir 300 žodžių, ir mažiau, ir daugiau (čia jau priklauso nuo straipsnių katalogo savininko įgeidžių).

Kažkur ore lyg ir sklando idėja, jog seo straipsnių katalogas turėtų “kabėti ant redaktoriaus galvos”. Tam, kad turinys atitiktų ne vien unikalumo ar ilgio reikalavimus, bet ir būtų visapusiškai taisyklingas, reikia žmogaus, gebančio sužvejoti kiekvieną kablelį, atlikti nosinių prikabinimo operacijas bei turinį įkvėpti sklandumu. Deja, toks scenarijos realybės neatspindi. Neretai seo straipsnių kataloguose esantiems tekstams nemažai trūksta iki šimtaprocentinio kokybiškumo. Tai įrodo du dalykus. Pirmasis – kai kurių rašytojų nekompetetingumas. Antrasis – seo straipsnių katalogas prižiūrimas žmonių, sugebančių nurodyti reikalavimus, bet nepajėgiančių užtikrinti, kad klientai juos vykdytų.

Kalbant apskritai, seo straipsnių katalogas prisideda prie seo paslaugų sąvoką apimančių objektų. Pagrindinis patalpintuose tekstuose randamas “lobis” yra nuorodos. Pastarosios bent šiek tiek nusimanantiems iškart parodo, jog straipsnis skirtas seo reikalams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *