Rinktis plastikines ar medines dailylentes?

By   sausio 27, 2014

Gana dažnai namų apdaila užsiimantys specialistai užsakovams siūlo puikų apdailos būdą vidaus ir lauko sienoms – dailylentes. Tai ypač patogus, greitas ir patikimas apdailos būdas, užtikrinantis ne tik tvarkingą išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą. Dailylentes galima pritaikyti įvairiam naudojimui, todėl tai yra ypač universali medžiaga. Dažniausiai žmonės svarsto, kokias dailylentes jiems pasirinkti. Renkantis tarp medžio ir plastiko, naudinga apsvarstyti visas dailylenčių savybes bei nuspręsti, koks Jūsų apdailos darbų tikslas. 

 Populiarusis plastikas

  • Plastikinės dailylentės yra itin populiarios lauko apdailos darbuose. Dažniausiai šias medžiagas žmonės renkasi dėl puikaus kokybės ir kainos santykio. Plastikas yra tikrai ne brangus, be to – ilgaamžis. 

  • Apdailai naudodami plastikines dailylentes galėsite būti tikri, jog apdaila laikysis ilgai, mat plastikas yra ne toks pažeidžiamas, jis atsparesnis mechaniniams pažeidimams, drėgmei, šalčiui. 

  • Be to, plastikas labai gerai valosi. Tokio tipo dailylentes galėsite tiesiog pavalyti drėgna medžiagėle ir karts nuo karto gerai išvalyti su cheminėmis medžiagomis.

  • Nepaisant to, ar plastikines dailylentes montuosite viduje, ar išorėje, galėsite būti tikri, jog Jūsų pasirinkta spalva visada išliks tokia pati. Plastikas labai silpnai blunka, todėl perkant dailylentes galite nereikia rinktis ryškesnės spalvos apsidraudžiant dėl blukimo, galite rinktis tokį atspalvį, kuris Jums iš tiesų patinka. 

  • Dėl plastiko nedidelio svorio, jos yra puikus apdailos pasirinkimas. Mat plastikinės dailylentės neapsunkina pastato karkaso, neužkrauna jam papildomo svorio. 

  • Dažnai moderniosios plastikinės dailylentės gaminamos iš ekologiško plastiko, todėl galite pamiršti mitus, jog plastikas nedraugiškas gamtai. 

Medžio švelnumas ir jaukumas

  • Naudojant medines dailylentes dažniausiai bandoma sukurti jaukumo ir šilumos įspūdį, dėl to jos puikiausiai tinka vidaus apdailai, taip pat balkonų, pirčių, terasų sienoms iškalti.

  • Dėl dailių raštų ir natūralios išvaizdos medines dailylentes dažnai naudojama įvairiems raštams sukurti. Be to, tinkamai sumontavus medines dailylentes, galima sukurti optines apgaules, siekiant padidinti ar sumažinti patalpos įspūdį. 

  • Moderniosios medinės dailylentės yra gaminamos pagal aukščiausias technologijas, todėl jos padaromos ypač atsparios šalčiui ir drėgmei. dėl aukštos klasės impregnantų šio tipo dailylentės gali ilgai išlaikyti savo formas.

  • Medines dailylentes galima nuolat restauruoti ir atnaujinti. Jei dailylentėmis iškalta terasos sienos spalva nubluko – galite dailylentes tiesiog perdažyti ir terasa kaip nauja. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *