Patogi kelionė autobusu

By   birželio 6, 2014

Keliaujantys autobusu dažniausiai siekia sutaupyti, kadangi ši alternatyva yra daug pigesnė nei lėktuvai. Tenka girdėti, jog kelionės autobusu yra varginančio ir labai ilgos. Tačiau šiandieną, kai išmanieji prietaisai yra pasiekiami kone kiekvienam, galima kelionę paversti malonumu. Reikia tik pasinaudoti keliaujančių patarimais, kurie visada yra vertingi. Keliaujant autobusu ilgiau nei 12 valandų nėra pati mieliausia patirtis, todėl būtina žinoti keletą aspektų, kurie padėtų laikui pralėkti daug greičiau.

ECOLINES autobusai

ECOLINES autobusai

Vienas svarbiausių aspektų tam, kad patogiai keliautumėte autobusu – tai vietos išsirinkimas . Jei bilietus pirksite iš anksto, patariama pirkti nors 2 savaitėms iki numatytos išvykimo datos. Tada lieka galimybė pasirinkti tas vietas, kurios bus patogiausios. Jei autobusas dviejų aukštų – patariame rinktis pirmąjį tiems keleiviams, kurie vertina ramybę, vėsą ir komfortišką atmosferą. Be to, dviejų aukštų autobusuose pirmame aukšte rasite ir staliukus – kur galės susėsti net keturių asmenų kompanija. Taip pat yra nerašyta taisyklė, jog priekinėse autobuso vietose yra daugiau vietų kojoms, nei, pavyzdžiui, galinėse.

Kitas komfortišką kelionę autobusu užtikrinantis dalykas – patogi apranga ir avalynė. Kelionių ekspertai pataria rinktis tokius rūbus, kurie praleidžia deguonį, nesiglamžo ir nevaržo kūno bei judesių. Kuo patogiau jausitės, tuo ilgiau laikysis gera nuotaika. Dar vienas svarbus aspektas, dėl kurio galite užsitikrinti patogią kelionę – tai tinkama avalynė. Tačiau nevertėtų pamiršti ir pleistrų nuo galimų nuospaudų, kadangi jos gali atsirasti nuo didesnio, nei įprasta vaikščiojimo kiekio.

Į rankinį autobuso bagažą pasiimkite tik būtiniausius daiktus – neverta apsikrauti daiktais, kadangi važiuojate ne vienas taip sutaupysite vietos ir praplėsite savo komforto zoną. Reikalingiausi daiktai yra ir patys vertingiausi vežami daiktai – tai yra dokumentai, telefonai, išmanieji įrenginiai. Taip pat kelionės autobusu metu gerą nuotaiką padės išsaugoti saugiai laikomi daiktai, kadangi už juos atsako patys keleiviai ir netekties atveju, būtumėte kaltas pats. Visada su savimi turėkite vaistų – nuo galvos skausmo, pykinimo ir pan., kadangi kelionės metu gali kilti įvairiausių problemų.

Kelionės autobusu yra pritaikytos įvairių pomėgių žmonėms, todėl, norint keliauti patogiai, reikia atsakingai pasirinkti vykimo laiką. Dienos metu keliauja tie žmonės, kurie mėgsta skaityti knygas, stebėti vaizdus pro langą ar užsiimti kitomis panašiomis veiklomis. Naktinį reisą pasirinkę žmonės mėgsta miegoti, tiesiog tylėti arba užsiimti ramiomis veiklomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *