Patarimai, kaip išsirinkti džinsus

By   spalio 23, 2013

Visiems gerai žinoma, jog vyrai drabužius išsirenka labai greitai. Galbūt tam turi įtakos tai, jog jie geba greitai apsispręstai, o galbūt tokį pasirinkimą lemia faktas, jog vyriškosios lyties atstovai nemėgsta vaikščioti po parduotuves. Moterys dažniausiai mėgaujasi apsipirkinėjimu, todėl tam skiria labai daug laiko. Visgi, norint kuo greičiau priimti sprendimą, neretai suklystami pasirinkdami prekes ir tai nebūtinai netinkamas modelis. Dzinsai vyrams yra ta aprangos dalis, kuri yra dėvima kiekvieną dieną. Visgi, ar esate tikri, jog renkatės sau tinkančius džinsus? Tai priklauso nuo jūsų figūros, progos, kuriai renkatės apdarą ir kitų svarbių aspektų. Turėtumėte žinoti, jog ne tik moterys turi atkreipti dėmesį į savo formas tada, kai renkasi drabužius. Ši taisyklė galioja ir vyrams. Taigi, jei norite sužinoti, kaip išsirinkti sau tinkančius džinsus, pateiksime kelis patarimus, pagal ką rinktis. Pastarieji pravers kiekvieną kartą užsukus į parduotuves.

Pradėkime nuo dydžio. Šioje vietoje viskas atrodo gan paprasta, tačiau neretai tenka pastebėti atveju, kai vyrai nešioja išties netinkamo dydžio džinsus. Pastarieji turėtų būti prigludę, tačiau ne per daug. Reikėtų atrasti aukso vidurį, t.y. džinsus, kurie išryškina raumeningą figūrą, tačiau nevaržo judesių. Pripažinkime, jog vyras įsispraudęs į aptemptus džinsus tikrai neatrodo patraukliai. Lygiai tas pats galioja ir per dideliems dydžiams.

Kitas svarbus aspektas – ilgis. Jis dažniausiai nurodomas skaičiais, todėl dažniausiai renkamės tuos džinsus, kurių dydį jau gerai žinome, Visgi, tai dar nereiškia, jog renkatės teisingai. Dzinsai vyrams yra siuvami įvairiausių ilgių, tad jei pastebėsite, jog nešiojate ne tinkamo ilgio rūbą, galite tai lengvai pataisyti. Taigi, koks yra tobulas ilgis? Pats geriausias būdas patikrinti ilgį yra matavimosi kabina. Užsidėkite džinsus ir neskubėkite apsiauti batus. Stovint basomis džinsų ilgis turėtų siekti pėdas. Tokiu atveju, užsidėjus batus, medžiaga gražiai uždengs avalynės viršų ir atrodysite tvarkingai. Atminkite, jog tiek per trumpi, tiek per ilgi džinsai atrodo juokingai, tad nepamirškite į tai atkreipti dėmesio.

Modelis yra vienas iš tų aspektų, kurį kiekvienas suprantame skirtingai. Visgi, pats universaliausias pasirinkimas yra tiesaus kirpimo džinsai. Pastarieji tinka visiems vyrams, nepriklausomai nuo jų sudėjimo. Pastaruoju metu parduotuvėse padaugėjo siaurėjančių modelių, tačiau į juos įsisprausti gali tik kai kurie stipriosios lyties atstovai. Kaip atskirti tiesų modelį? Kirpimas turėtų išlikti visiškai tiesus nuo kelių zonos. Jei matuosite nuo aukščiau, išsirinksite gerokai per plačius džinsus.

Galiausiai – spalva. Dzinsai vyrams yra tiek kasdieninė aprangos dalis, tiek būdas atrodyti oficialiai. Tai universali aprangos detalė, kurio derinimas yra labai įvairus. Visgi, reikėtų nepamiršti, jog labai šviesūs ar balinti džinsai yra skirti vasarai, na o šaltesniais metų laikais reikėtų rinktis tamsesnius atspalvius. Tamsios spalvos yra daug oficialesnės, tad tokio tipo džinsus galėsite dėvėti ir svarbiomis progomis ar susitikimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *