Paskolos – viskas ką reikia žinoti individualios veiklos atstovui

By   lapkričio 6, 2018

Piniginės operacijos yra atliekamos kiekvieną dieną. Nepaisant to, į jus žiūrėsime kaip į fizinį asmenį ar verslo atstovą. Taip jau yra, jog šiuolaikiniame pasaulyje pinigai mums reikalingi kiekviename žingsnyje, na o atsidūrus situacijoje, kai jų trūksta, susiduriame su didesnėmis problemomis nei galima tikėtis. Apie kiekvieno iš mūsų poreikius bei galimas finansines problemas galime kalbėti daug, tačiau šį kartą paliekime verslo sektorių. Žmonių, dirbančių su individualios veiklos pažymėjimu mūsų šalyje be galo daug. Tai asmenys, kurie nori dirbti sau ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Visgi, verslo pradžia dažniausiai nėra labai paprasta, na o papildomos lėšos nuolatos reikalingas aspektas. Versle reikalingas ne tik pradinis kapitalas bet ir apyvartinės lėšos. Galimas daiktas, jog susidursite su įsiskolinimais tiekėjams, o galbūt tiesiog pritrūksite pinigų verslo plėtrai. Pavyzdžių gali būti labai daug, tačiau vienintelis sprendimas šioje situacijose – paskola. Kreditai dirbantiems su individualia veikla visada kėlė daug klausimų. Tai sritis, apie kurią žinoma nedaug, tad mes ir pasistengsime atsakyti į pagrindinius klausimus.

Pagrindinis aspektas, kuo skiriasi darbas su individualia veikla nuo samdomo – pajamų pateikimas. Įprastoje darbovietėje, norint pasiskolinti jums pakanka pusės metų stabilių pajamų įvertinimo. Jei pradirbote vienoje įmonėje, bankas ar kitas kreditorius gali įvertinti jūsų vidutinį atlyginimą ir nuspręsti, ar galite gauti paskolą bei kokio dydžio ji galėtų būti. Tuo tarpu individualios veiklos savininkai veiklos rezultatus pateikia kartą per metus. Tai reiškia, jog veiklą turite vykdyti bent vienerius metus tam, jog kreditorius galėtų įvertinti jūsų pajamas. Galbūt tai ir nėra palankiausias scenarijus, tačiau tokia tvarka galioja daugelyje kredito įstaigų. Kalbant apie galimus pasirinkimus, kur pasiskolinti dirbant pagal individualia veikla – greitųjų kreditų bendrovės susilaukia išties daug dėmesio. Taip yra dėl itin lanksčios bendradarbiavimo politikos bei kriterijų, taikomų skolininkams. Būtent šios bendrovės atsisako privalomųjų užstatų ir kitų reikalavimų, kurie apsunkina ir taip sudėtingą skolininko situaciją. Taigi, jei svarstote galimybę pasiskolinti ir manote, jog jūsų turima individuali veikla bus trukdis – neskubėkite susidaryti tokią nuomonę, nes turint noro galima pasiekti bet kokius, net ir pačius neįtikinamiausius rezultatus.

Galima drąsiai teigti, jog šiais laikais, jei jus domina banko paskola dirbantiems individuali veikla tikrai nebus jokia kliūtis, kurios negalėtumėte įveikti. Susitikę su bankų ar kitų kredito įstaigų vadybininkais, visada galite aptarti savo galimybes, mat tai informacija, kuri yra iš tiesų svarbi. Skirtingi kreditoriai taiko vis kitas bendradarbiavimo sąlygas, tad paieškos internete bei susitikimai su atsakingais asmenimis jums tikrai padės priimti teisingą sprendimą. Skolintis paprasta ir tikrai nebaisu, tačiau reikia įvertinti visus pasiūlymus ir pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų finansinę situaciją bei lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *