Pasirūpinkite savo išmaniaisiais įrenginiais

By   balandžio 29, 2018

Vaikai ir vėl sudaužė kompiuterį ar telefoną? Atsibodo investuoti į daiktus, kurių negalite apsaugoti? Taip jau yra gyvenant su vaikais, vos tik nusuki akis, o šie jau savivaliauja. Niekam ne paslaptis, jog technika išties traukia mažuosius neklaužadas, tačiau daugeliu atvejų tie žaidimai baigiasi ne itin maloniais incidentais. Neretai būna reikalingas telefonų ar kompiuteriu remontas, kuris atsieina išties nemažas investicijas. Viskas priklauso nuo to, kas nutiko telefonui, juk natūralu, kad pakeisti ekraną ar atgaivinti „nuskendusį“ telefoną nėra vienodo lygio darbai. Taip pat negalima pamiršti atvejų, kai remontas jau nebėra tinkama išeitis ir belieka ieškoti naujo įrenginio. Tokie nutikimai mus priverčia patirti milžiniškus nuostolius, na o susidaro įspūdis, jog su vaikais tai ko ne kasdienybė. Visgi, ar yra būdas tai pakeisti? Ko imtis ir kaip išvengti tokių nutikimų? Mes turime kelis itin skirtingus pasiūlymus, kurie tiks visoms šeimoms.

Pirmasis daugiau susijęs su auklėjimu ir namuose galiojančiomis taisyklėmis. Šis būdas reikalauja daugiau kantrybės, įdirbio, tačiau rezultatai išties ilgaamžiai ir jums padės kurti sveiką discipliną bei gražius santykius su vaikais. Telefonai bei kompiuteriai labai dažnai tampa ta priemone, kuri leidžia trumpam „atsikratyti“ vaikų. Žinoma, tai skamba žiauriai, tačiau visi jau turintys atžalų supranta, jog tokios akimirkos yra natūralios ir netgi dažnos. Kartais reikia paskambinti į svarbią įstaigą o vaikas verkia, kartais norite apsipirkti o vaikas bėga į priešingą pusę. Atvejų galima vardinti tūkstančius, tačiau esmė ta, jog šie poelgiai leidžia vaikui suprasti, jog tada, kai jis blogai elgiasi gali gauti tai ko nori. Na o nori jie visi kompiuterių ir telefonų. Tam, jog vėliau nešiojamų kompiuteriu remontas jums nebūtų didžiausias galvos skausmas, kurkite taisykles. Paprašykite vaiko palaukti, būti kantresniam, na o už tokį elgesį jis galės 15 minučių pažaisti telefonu kai grįšite namo. Tai apsaugos jūsų prietaisą nuo nenumatytų veiksnių parduotuvėje, na o tuo pačiu mokys vaiką, už ką jis yra apdovanojamas.

Kitas sprendimas – draudimas, kuris apsaugos ne tik jūsų išmaniuosius įrenginius, bet ir bet kokį kitą turtą namuose. Tai be jokios abejonės greitesnis ir efektyvesnis būdas apsaugoti savo daiktus, tad jei jis jums priimtinesnis – galite rinktis ir jį. Net ir mokant vaiką elgtis su daiktais, kuriant taisykles, išvengti incidentų tiesiog neįmanoma. Dažnai vaikai tiesiog per maži tai suprasti, na o mūsų neatidumo dėka telefonai atsiduria klozetuose ar dar įdomesnėse vietose. Jie nenorite ir vėl patirti nuostolių, namuose esančių daiktų draudimas yra tai, kas jums be jokios abejonės padės to išvengti. Nedidelė mėnesinė įmoka bus garantija, jog bet koks vaiko ar jūsų pačių sugadintas daiktas bus suremontuotas arba pakeistas nauju, na o jums visa tai nieko nekainuos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *