Kūrenimas malkomis

By   sausio 12, 2019

Visuomet džiugu, kuomet ateina vasara – šilčiausias ir laukiamiausias metų laikas. Net nepastebime kaip ji greitai prabėga lyg jos net nebūta. Vasarą keičia spalvingas ir lietingas ruduo bei kur buvus, kur nebuvus neišvengiamai atkeliauja vienų laukiama, kitų nelaukiama, šalčiausias metų laikas – balta žiema. Kaip sakoma: „Čia Lietuva, čia lietūs lyja“, tačiau galima būtų netgi sakyti „Čia Lietuva, čia žiemos ilgos ir šaltos“. Būtent užklupus žiemai, prasideda šildymo sezonas, kuris kasmet kelia daug rūpesčių ir reikalauja atitinkamo pasiruošimo gyvenantiems ne daugiabučiuose. Dar neprasidėjus šildymo sezonui, gyventojai stengiasi jam pasiruošti iš anksto ir apsirūpinti, ieškodami kas parduoda malkas.

Šis rūpestis užklumpa visus, kurie nenori keistis ar nepasitiki kitomis šildymo sistemomis, tokiomis kaip kietasis kuras, geoterminis šildymas ir t.t.  Šildymas malkomis yra patikimas ir laiko patikrintas pasirinkimas, norint šiltai bei jaukiai praleisti žiemą savo būste. Ne veltui kūrenimas malkomis atkeliavo iš gilios senovės ir tebėra vienas mūsų šilumos šaltinių šaltą ir žvarbią žiemą. Ieškant, kas parduoda malkas, žmonės turi gausų pardavėjų pasirinkimą. Todėl tai tikrai nėra dilema, dėl kurios reikėtų patirti daug laiko sąnaudų ar piniginių išlaidų. Lietuva – žalių girių ir miškų kraštas, todėl prekiautojų malkomis yra gausu. Bene vienintelė problema, su kuria gali susidurti pirkėjas, tai kur ir pas ką pirkti. Visuomet geriausia yra rinktis iš draugų ar pažįstamų rekomenduotų platintojų, galbūt reklamos ar žinomų patikimų pardavėjų, kurie parduoda gerą produktą už priimtiną kainą, būtent kaip kiekvienas perkantis lietuvis ir nori.

Įsigiję malkas ir norėdami pasiruošti šildymo sezonui, visi privalo jas kažkokiu būdu atsigabenti. Žinant, jog tai nėra sviesto pakelis ar butelis pieno, kurį galimą paprastai parsinešti, reikia perkant būtinai pagalvoti, kas malkas pristatys į jūsų namus. Šiuo atveju yra keletas pasirinkimų, kurie gali padėti. Galbūt turite puikų kaimyną ar draugą, kuris vairuoja sunkvežimį arba gal pats turite sunkiasvorę transporto priemonę, tuomet klausimas išspręstas ir problemų nebelieka. Visgi, ne visi turime tokius draugus ar pažįstamus, kurie galėtų mums šiuo klausimu pagelbėti. Taigi kita puiki ir daug pastangų nereikalaujanti alternatyva yra užsakomas malkų atvežimas specialiu transportu. Šiuo atveju nereikia ieškoti kaimynų ar draugų, tiesiog paskambinus ir susitarus, jūsų pirkinys bus paimtas ir pristatytas kur pasakysite. Atkris rūpestis tiek jums tiek jūsų pažįstamui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *