Kur skolintis,prireikus pinigų?

By   vasario 26, 2019

Paskolos gali prireikti kiekvienam iš mūsų. Tai jokiu būdu nėra vienas iš  tų atvejų, kai su pinigų stygiumi susiduria nepasiturintis asmuo. Galbūt reikia lėšų verslui? O galbūt planuojate būsto remontą ir nespėjote jam susitaupyti? Visiškai nesvarbu, kam jums reikalingi pinigai, mat jus turėtų dominti tik tai, kur geriausia pasiskolinti. Kalbant apie skirtingas kredito įstaigas, galima drąsiai teigti, jog greitųjų kreditų bendrovės teikia palankiausias bendradarbiavimo sąlygas. Visgi, būtina pastebėti, jog kai kurie iš mūsų dar neapleidžia minties apie paskolą iš artimųjų ar šeimos narių. Galima prisiminti, jog anksčiau, mūsų tėvų ar senelių laikais tai buvo vienintelė reali galimybė gauti papildomų pinigų, tačiau nereikėtų painioti to su šiais laikais. Šiandien, kai veikia net ir kreditai nedirbantiems, sunku atrasti argumentų, kodėl verta skolintis iš artimųjų rato. Visgi, kai kurie žmonės turi šį įprotį ir galbūt nė nesupranta, jog jis gali būti nemalonus kitų žmonių atžvilgiu. Tai, palyginkime skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių bei artimųjų. Galbūt tai jus paskatins susimąstyti ir priimti kitokį sprendimą ateityje.

Visų pirma derėtų paminėti, jog kredito įstaiga visada turės jums reikalingas lėšas. Nepaisant to, kokios sumos pritrūkote, ją nesudėtingai pasiskolinsite. Tuo tarpu apie šeimos narių santaupas greičiausiai žinote ne per daugiausiai ir tai natūralu. Net ir tuo atveju, jei jūsų draugas turi jums reikalingą pinigų sumą, ją paimti būtų ne itin korektiška. Visa tai mus atveda prie dar vieno aspekto, kurį reikia aptarti. Tai emocinis ryšys bei santykiai tarp skolininko ir skolintojo. Jei skolinsitės iš artimųjų, šis procesas gali sukelti nesutarimus bei panašias neigiamas patirtis tad laikais, kai suteikiamos net ir paskolos bedarbiams – tai neturėtų būti pirminis pasirinkimas. Taip pat nepamirškite, jog pasiskolinę kito žmogaus santaupas, niekada nebūsite tikri dėl to, ar neteks jų grąžinti anksčiau. Atsidūrus tokioje situacijoje jūs ir vėl turėsite finansines problemas ir jokio sprendimo būdo, tad geriau iš karto kreiptis ten, kur galite gauti tai, ko jums reikia.

Anksčiau minėti greitieji kreditai bedarbiams yra tik vienas iš pavyzdžių,parodančių, jog šiais laikais skolinimosi galimybės yra gerokai didesnės bei palankesnės skolininkui. Nepaisant to,į kokią kredito įstaigą kreipsitės, jums bus pasiūlytas palankiausias planas, kuri atsižvelgs į jūsų finansinę padėtį bei paskolos grąžinimo galimybes. Neapkraukite savo artimųjų papildomomis problemomis ir nesivelkite į skolinimosi sandorius. Pinigai yra vienas iš tų dalykų, kurie gali sukiršinti net ir pačius artimiausius žmones, tad įsitikinkite, jog norite tuo rizikuoti, prieš priimdami bet kokį sprendimą. Šiandien jūs turite galimybę skolintis pačiomis palankiausiomis sąlygomis, tad kodėl gi ja nepasinaudojus? Tai jūsų sprendimas, tad priimkite jį atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *