Kontaktiniai lęšiai – kodėl verta pirkti.

By   liepos 27, 2017

Kontaktinės linzės – bene viena geriausių ir šiuolaikiškiausių būdų ištaisyti sugedusią regą. Vos tik sužinoję, jog mūsų rega prastėja, puolame ieškoti sau tinkančių ir patinkančių akinių arba renkamės iš kontaktinių lęšių gausos. Abi šiuos priemonės labai aktualios ir populiarios nūdienos laikais, todėl jų pasirinkimas – labai didelis. Tad kaip tinkamai pasirinkti Jums labiausiai tinkančias priemones?

Vis daugiau žmonių šiais laikais vietoje akinių renkasi kontaktinius lęšius. Tačiau kodėl taip yra? Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai pasižymi labai aukštu komforto lygiu. Tinkamai parinkti kontaktiniai lęšiai leis jums užsiimti mėgiama veikla (kad ir kokia aktyvi ji bebūtų) be menkiausio diskomforto pojūčio. Apsilankę gydytojo oftalmologo kabinete ir atlikę akių apžiūrą išsirinksite tinkamiausią variantą. Iš naujo išbandyti kontaktinius lęšius rekomenduojame ir tiems, kas šia technologija nusivylė prieš 10-15 metų. Šiuolaikinės technologijos sparčiai juda į priekį, tad produktas, kurį naudojote prieš dekadą metų, kardinaliai skirsis nuo šių laikų produkto. Dabartiniai kontaktiniai lęšiai yra itin patogūs: mokslininkai jų medžiaga sukūrė taip, jog šie būtų lankstūs, minkšti, ploni, nuolat išlaikytų drėgmę, nesausintų ir neraižytų akių. Tinkamai prižiūrimi šie lęšiai niekados nesukels jokių nemalonių potyrių ar pojūčių, nejausite jokio diskomforto naudodamiesi lęšiais.

Nors ir kaip keistai tai galėtų skambėti, kokybiški kontaktiniai lęšiai sukuria kur kas geresnį vaizdą nei akiniai. Ir šis faktas moksliškai patvirtintas! Problema ta, jog nešiodami akinius (ypač masyviais rėmais), blokuojamas jūsų periferinis matymas. Taip pat akinių lęšiai, kad ir kokie jie švarūs ir tvarkingi nebūtų, nuolat braižosi, o net ir mažiausi mikro stiklo trūkiai turi įtakos šviesos lūžio rodikliui, todėl pro akinius gaunamas nors ir minimaliai, tačiau iškreiptas vaizdas. Kontaktiniai lęšiai šių defektų neturi – su jais matomas natūralus, tikroviškas vaizdinys. Būtent dėl šių priežasčių dauguma žmonių, turinčių problemų su regėjimu, vis dažniau renkasi kontaktinius lęšius, savo akinius palikdami dulkėti ant lentynos.

Daug laiko praleidžiant lauke arba gryname ore bei sportuojant, kontaktiniai lęšiai yra daug geresnis pasirinkimas. Akiniai jums judant iškraipo vaizdą, taip pat atsiranda rizika juos pažeisti arba pamesti. Kontaktiniai lęšiai tiesiog priglunda prie jūsų akies ir gerai parinktas lęšis niekada neiškris ir nepažeis jūsų akies. Atliekant visokiausius darbus arba sportuojant net pamiršite, kad juos dėvite ir galėsite nesijaudinti ir maloniai leisti savo laiką be jokių nepatogumų. Dar vienas aspektas, verčiantis rinktis kontaktinius lęšius – jie netrukdo judėti. Jums nereikės jaudintis, jog sportuojant ar veikiant kažką labai aktyvaus, akiniai suduš ar nukris ir susibraižys. Kontaktiniai lęšiai puikiai priglunda prie jūsų akies ir tikrai neiškris net ir esant labai aktyviam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *