Koks kreditas internetu yra patogiausias?

By   birželio 15, 2018

Daugelis žmonių galvoja imti kreditus tada, kai su finansais darosi gana sunku. Be abejonės, tai gali būti labai patogus ir greitas būdas išeiti iš savo finansinių sunkumų – tereikia tinkamai apskaičiuoti, ar galėsite grąžinti savo kreditą laiku. Šiais laikais, kredito patogumas priklauso būtent nuo to, ar klientas geba jį grąžinti laiku – palūkanos yra kur kas mažesnės nei prieš dešimtį metų, kadangi atsirado gausybė skirtingų kreditorių, kurie savo paslaugas gali laisvai teikti internetu.

Mokėjimo grafikus galite pasirinkti patys

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vis daugiau žmonių renkasi kreditą per internetą yra tai, jog kai kurios kredito kompanijos teikia galimybę pasirinkti mokėjimo grafiką patiems. Ypač tai galioja tuo atveju, jeigu jums yra reikalingas ilgalaikis kreditas. Tokios kompanijos kaip Credit24.lt gali jums suskaičiuoti kredito limitą pagal tai, kokia yra jūsų kredito istorija ir dabartinė situacija – jeigu turite pastovių pajamų ir jūsų kredito istorija yra „švari“ – tuomet kredito limitas gali būti gana aukštas. Tai reiškia, kad jeigu pasiimsite tūkstančio litų paskolą vieneriems metams ir po pusmečio nuspręsite, kad jums reikia dar penkių šimtų litų, turėsite galimybę juos gauti iš tos pačios įmonės – žinoma, tokiu atveju, jeigu jūsų bendras kredito limitas yra bent 1500 eur.

Lankstus kreditas yra puikus ir tuo, kad jeigu jūsų gyvenime bus drastiškų pasikeitimų, pavyzdžiui, pakeisite darbą arba neteksite darbo – turėsite galimybę grąžinti savo kreditą per ilgesnį laiką – šiais laikais kreditoriai yra supratingi ir visada duos jums pasirinkti patogesnį variantą.

Apskritai, kreditas internetu yra prieinamas labai paprastai. Užtenka į paieškos sistemą įrašyti žodį „kreditas“ ir pamatysite gausybę skirtingų variantų iš skirtingų kompanijų. Vadinasi, tikrai neverta skubėti rinktis pačio pirmo varianto, kadangi tokiu atveju galite „nepataikyti“ ant sau labiausiai tinkančio – deja, bet ne visos įmonės siūlo lanksčius kredito variantus.

O kuomet išsirinksite kompaniją, kurioje norite kreiptis dėl kredito internetu, jums beliks tik užpildyti registracijos formą ir pervesti vieno cento mokestį, kuris patvirtins jūsų tapatybę, tad svarbu žinoti, jog tas mokestis visuomet turi būti pervedamas tik iš jūsų, o ne kieno nors kito, asmeninės sąskaitos. Tuomet jūsų tapatybė bus sėkmingai patvirtinta ir galėsite prašyti kredito internetu bet kuriuo paros metu. O jeigu būsite toli nuo namų, kreditai norimam terminui gali būti užsakomi tiesiog SMS žinute su specialiu kodu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *