Knygos

By   balandžio 24, 2014

Kiekvienas žmogus, paklaustas ko reikia asmenybės tobulėjimui, drąsiai atsakytų – knygos. Jau nuo pat senų laikų lietuviškas žodis buvo vertinamas ir branginamas, na o mūsų seneliai džiaugdavosi kiekviena pasitaikiusia galimybe skaityti lietuviškai, net jei tai buvo laikoma nusikaltimu. Šiandieninė situacija yra visiškai kitokia ir skaityti gali kiekvienas norintis, tačiau susidomėjimas nėra toks didelis, kaip būtų galima tikėtis. Knygos neretai yra laikomos itin nuobodžiu ir priverstiniu laiko praleidimu, kuris tikrai neneša malonumo, tačiau kodėl? Kodėl kai kurie tėvai taiko savotiškas bausmes, versdami vaikus skaityti? Nejau tai tikrai tokia kančia? Kiekvienas išsilavinęs ir subrendęs skaitytojas gali lengvai atsakyti į šį klausimą – tikrai ne.

Jūsų pasitenkinimas skaitant neretai priklauso nuo pačios knygos, tad jei vieną ar kitą kartą jūsų turinys bei siužetas nesudomino, tai dar nereiškia, jog skaitymas ne jums. Nepatingėkite ir skirkite daugiau laiko jums pti atinkančio kūrinio paieškoms. Savaime suprantama, jog galbūt u-truksite šiek tiek ilgiau nei tikėjotės, kol rasite patinkantį žanrą autorių ar siužeto liniją. Tai natūralus paieškų procesas, tačiau jo metu išmokite vertinti ir kitokius kūrinius, kurie nusipelno jūsų dėmesio. Tai gali būti net tik senoji, tačiau ir šiandieninė autorių literatūra, kuri nepaliauja stebinti ir džiuginti ištikimų skaitytojų. Taigi, vienas nesėkmingas knygos pasirinkimas neturėtų jūsų atbaidyti nuo tokio malonaus laiko praleidimo būdo.

Skaitymas yra kiekvieno iš mūsų širdyje. Dar tada, kai tėvai mus lepino skaitydami pasakas, ši gyslelė sužibo ir mumyse, tad neišsižadėkite jos. Vertinkite laiką, praleistą kartu su knyga rankoje, nes šiuolaikinėje visuomenėje tai vienintelė atgaiva sielai ir mintims. Knygos yra mūsų kelias į tobulėjimą, išmintį bei teisingą vertybių sistemą, kuria galime pasidalinti su savo šeimos nariais ir suteikti jiems savo žinias. Nieko nelaukite ir peržiūrėkite populiariausių visų laikų knygų sąrašus. Savo skaitovo amžių nuo jų pradėti bus puikus pasirinkimas. Atsirinkite tai, kas jums atrodo patraukliausia ir įdomiausia, na o jei ir nepasiseks – nenuleiskite rankų ir toliau ieškokite vertingų knygų.
Langų remonto paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *