Knyga, palikusi neišdildomą įspūdį

By   kovo 6, 2015

Sakoma, kad labiausiai patikusias knygas galima skaityti dar ir dar kartą. Taigi šiandien sukūrėme temą, kur visi galės dalintis savo labiausiai patikusiomis knygomis.  Po  šią tema, komentaruose bus rašomos  ir  dedamos knygos, kurios tik  LABAI patiko JUMS , kurias mielai perskaityčiau dar kartą ir būtinai rekomenduočiau paskaityti kitiems . Tai knygos palikusios neišdildomą įspūdį.

Vertos dėmesio knygos:

E. Maria Remarkas 1989 m.  Vakarų fronte nieko naujo

Nuostabi, prikaustanti ir dramatiška knyga, puikiai perteikianti to meto dvasią bei žmonių išgyvenimus, patirtus kare. Knygą perskaičiau per kelias dienas, tai vienas geriausių mano skaitytų romanų.

Melvin Burgess 2009 m.  Heroinas

Senai skaityta knyga, tačiau palikusi didelį įspūdį. Parašyta labai tikroviškai. Knyga pamokanti, padeda suprasti kokia didelė yra narkotikų žala.

Kita karalystės pusė

Knyga parašyta autorės pagal tikrus jos išgyvenimus, kitaip žinoma kaip Osamos Bin Ladeno brolio žmona, skaičiau ir negalėjau patikėti, kad kažkur moterys yra taip negerbiamos, kad mylimas vyras gali nuliūsti kai gimsta mergaite, ir kaip moteriai reikia visa tai po truputi suvokti, kad ten kur mylimas vyras iš-tikrųjų teyra tos šalies ir įstatymų kažkoks baisūnas.

Komentaruose rašykite apie sau labiausiai įspūdi palikusias knygas…
Pervežimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *