Išrinkta geriausia 2014-ųjų metų kelionių knyga

By   liepos 3, 2015

Tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Adventur“ buvo paskelbti geriausios 2014 metų kelionių knygos rinkimų rezultatai. Lietuvos kelionių literatūros skaitytojai geriausia 2014 metų kelionių knyga pripažino Paulius Kovo knygą „Gyvenimas audroje. Kaip išlikti sausam“, kurią išleido leidykla LUCEO. Keliais procentais balsų nuo jos atsiliko Martyno Starkaus „Žemyn galva į Australiją“. Rinkimuose dalyvavo 13 šiais metais išleistų kelionių tematikos knygų.

Geriausios kelionių knygos autoriui Pauliui Kovui atiteko pagrindinio rėmėjo – kelionių organizatoriaus Makalius.lt prizas – prabangus savaitgalis dviem viename iš Europos miestų pasirinktinai. Geriausios metų kelionių knygos rinkimus jau antrus metus organizavo žurnalas „Kelionės ir pramogos“ savo interneto svetainėje www.kelionesirpramogos.lt.
„Šioje Tūkstantmečio odisėjos knygoje puikiai susipina istorinio įvykio atpasakojimas su įžvalgomis apie lyderystę, asmenines galias ir verslo sėkmės paslaptis. Skaitydamas šią knygą kartais pasijunti lyg skaitytum kelionės jachta dienoraštį, o kartais – kaip nuotykių romaną. Tačiau didžiausia šios knygos vertė yra odisėjos dalyvių patirtimi grįstos įžvalgos apie neribotas žmogaus galias, apie gebėjimą veikti kartu ir atlikti neįsivaizduojamai didžius žygdarbius. Tai knyga tiems, kurie turi svajonių ir ieško įkvėpimo, kaip jas pasiekti“, – taip P. Kovo knygą apibūdino ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Nerijus Pačėsa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *