Geri viešbučiai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje

By   gegužės 29, 2014

Užsieniečiai, atvykę į mūsų šalį, dažniausiai grįžta kupini gerų įspūdžių. Žavi ne tik gamta ar Lietuvos merginų grožis – vyriškąją atvykėlių pusę – teigiamai nuteikia ir pati turizmo infrastruktūra. Viena iš pagrindinių jos dalių – sąlyginai geri viešbučiai, kuriais galime didžiuotis.

Pabandykime išskirti keletą aspektų, kuriais geri viešbučiai Lietuvoje pasižymi.

  • Interjeras.

Didžioji dalis lietuvių turi skoningą grožio suvokimą – tai akivaizdu ir žvelgiant į dizaino ypatybes mūsų viešbučiuose. Viskas saikinga ir neperkrauta, tačiau netrūksta ir prabangos (priklausomai nuo viešbučio kategorijos). Orientuojamasi į įvairias stiliaus kryptis, tarkime – modernistinis ar romantinis. Aišku, kitokio mentaliteto asmenims galbūt norisi didesnės pompastikos, tačiau tai kompensuojama teikiamų paslaugų lygiu.

  • Aplinka.

Geri viešbučiai gali būti ir tie, kurie įsikūrę užmiesčio teritorijoje, ir tie, kurie randasi pačiame didmiesčio centre. Abi minėtos vietos turi nemažai pliusų Jos orientuojamos į nevienodus potencialių klientų poreikius. Lietuvoje ir priklausančiųjų abiems grupėms. Taip pat pažymėtina, jog viešbučių tinklo plėtra suinteresuoti ne tik didieji miestai, bet ir mažesni, tad turistams sudaromos palankios galimybės apžiūrėti didesnę šalies teritoriją.

  • Aptarnaujančiojo personalo darbas.

Klientų aptarnavimo srityje dirbantiems asmenims keliami dideli reikalavimai. Pridėjus nuoširdumą, dėmesingumą, sąžiningumą bei atsakomybę gauname idealaus darbuotojo „formulę“. O tokių žmonių mūsų šalyje tikrai netrūksta.

Visgi negalima vienareikšmiškai teigti, jog lietuvių dalis, lyginant į bendrą viešbučių lankytojų skaičių, yra pavojingai maža. Geri viešbučiai pagalvoja apie mus ir sudaro galimybes efektyviam trumpalaikiam poilsiui. Tarkime – mylimųjų savaitgalis su romantiška vakariene žvakių šviesoje, SPA malonumais ir panašiai.

Lietuvos viešbučiai atsakingai žiūri į savo veiklos sritį ir stengiasi išlaikyti įgytos kategorijos reikalavimus. To rezultatas, kaip ir buvo minėta straipsnyje – geras pastarųjų vardas ne tik vietiniu lygiu, bet ir tarptautinėje erdvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *