Erotinės prekės: kas tai yra?

By   birželio 26, 2014

Seksas yra labai svarbus dalykas kiekvieno žmogaus gyvenime. Svarbu juo mėgautis tik su mylimu žmogumi ir, žinoma, pasirūpinti apsisaugojimo priemonėmis. Yra daug kontracepcijos būdų. Kiekvienas atsižvelgdamas į savo poreikius renkasi sau labiausiai priimtiną variantą. Erotinės prekės prekiauja taip pat ir kontraceptinėmis priemonėmis. Žinoma, tai nėra vaistinė, tad negalite rasti visų įmanomų variantų, tačiau daugelis jų sutinkami. O kokiu būdu nuo neplanuoto nėštumo saugotės jūs?

  1. Prezervatyvai, bene, pati populiariausia apsisaugojimo priemonė. Paprasčiausiai, juos gali įsigyti kiekvienas nepriklausomai nuo amžiaus, jiems nereikia daktaro pažymos, o ir internetu jie prieinami labai paprastai. Juolab, tai yra tokia apsisaugojimo priemonė, kurios tam tikrą rūšį pasirinkus, galite savo partneriai suteikti papildomo malonumo. Taigi, dviguba nauda.
  2. Antra pagal populiarumą apsisaugojimo priemonė yra kontraceptinės tabletės. Jomis patogu naudotis, kadangi nuolat nereikia turėti kartu su savimi. Paprasčiausiai kartą į dieną išgerkite vieną piliulę ir ramiai mėgaukitės neplanuotais santykiais su savo antra puse. Tiesa, jie išduodami tik su gydytojo pažyma ir erotinių prekių parduotuvėse jų neįsigysite. Reikės eiti į vaistinę.
  3. Injekcijos skirtos sutrikdyti moterų hormoninę sistemą. Jos tikrai nėra tokios patikimo, kaip kad pavyzdžiui, prezervatyvai. Tai galėtų būti paprasčiausiai pagalbinė priemonė stengiantis išvengti nėštumo. Naudokite injekcijas kartu su prezervatyvais. Priklausomai nuo to, kokius vaistukus pasirinksite, vaistai gali būti leidžiami kartą arba du į mėnesį.
  4. Spiralė, vėlgi, skirta moterims ją naudoti. Tai yra ilgalaikė kontraceptinė priemonė. Ją įstatyti gali tik medicinos darbuotojas. Be ginekologo patarimų ir rekomendacijų to daryti negalima.

Kad ir kiek yra kontraceptinių priemonių, prezervatyvų nugalėti negali niekas. Kad ir kiek minusų turėtų pastarieji, dažniausiai kitoms kontraceptinėms priemonėms surandama dar daugiau. Rekomenduojama išbandyti kelis variantus, kol rasite labiausiai jums patikimą. O jei ieškote šimta procentinio rezultato, tai teturime tik vieną būdą – susilaikymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *