Ekonomiškas ir patogus namų šildymo būdas

By   kovo 15, 2015

Namų šildymo klausimas visada buvo ir bus aktualus. Keičiantis pasiūlai bei gamintojų rekomendacijoms, visada atsiranda naujų sprendimų, kurie galbūt pagaliau mus išlaisvins nuo milžiniškų šildymo sąskaitų. Jei gyvenate bute – šiuo atveju jums tikrai nepasisekė. Kaip ir daugelis kitų asmenų, jūs tiesioginės įtakos šildymo pasirinkimui daryti tiesiog negalite. Visgi, jei turite namą ar kotedžą – jūs patys galite pasirinkti kaip ir kokiu būdu šildyti. Tai išties svarbus žingsnis, nes tik nuo jo priklauso jūsų gyvenimo komfortas bei kas mėnesį patiriamos sąnaudos. Kaip žinia, visi vartotojai trokšta minimalių kainų ir paties aukščiausio komforto lygio. Ar tai įmanoma? Kol kas tikrai ne. Šildymo būdai, kurie yra pigiausi, dažniausiai reikalauja šiek tiek daugiau investicijų, todėl atrasti norimą pusiausvyrą nėra taip paprasta kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Visgi, mes siūlome žiūrėti ne tik į kainas, o taip pat ir patogumą, kuris gyvenant nuosavame name yra be galo svarbus. Dujiniai katilai yra geriausias kainos ir kokybės santykis, kuris šiuo metu siūlomas rinkoje. Tai pasirinkimas „tinginiams“, kurie neturi noro kas dieną kurti ar valyti pečių. Reikia pripažinti, jog taip „tingėti“ norime visi, tad kodėl gi nepasinaudojus tokia galimybe?

Bene kiekvienas specialistas namų šildymo sistemų srityje jums paliudys, jog būtent dujiniai katilai geriausiai suderina norimą komfortą bei nedideles išlaidas. Pasirinkę šį namų šildymo būdą jūs neinvestuosite krūvos pinigų į reikiamą katilą, na o mėnesinės išlaidos šildymui jūsų taip pat neišgąsdins. Tai tobulas pasirinkimas bet kuriai šeimai, kuri nori tinkamai įsikurti ir pamiršti apie renovacijas ar remonto darbus ateityje. Žinoma, galbūt namų šildymas dujomis ir nėra pats pigiausias variantas, tačiau atsisakydami šio pasiūlymo, turėsite daugiau laiko ir pastangų skirti turimo katilo priežiūrai. Galbūt tai jūsų visai negąsdina, tačiau pripažinkime, jog geriau neįsipareigoti tokiems aspektams. Kiekviena diena yra kupina darbų, atsakomybių bei pareigų, tad stenkimės jų sąrašą sumažinti, o ne papildyti. Tai suteiks komforto ne tik šiandieną, bet ir ateityje, kas yra be galo svarbus jums ir jūsų šeimos nariams.

Žinoma, jei namų šildymas dujomis jūsų visiškai nedomina, taip pat pasiūlysime ir kitą alternatyvą. Tai granuliniai katilai, kurie taip pat sulaukia milžiniško susidomėjimo. Tai ekonomiškas būdas šildyti namus, tačiau jam reikia daugiau priežiūros. Katilas sukurtas taip, jog pats paimtų reikiamą granulių kiekį, tačiau jūsų darbas pasirūpinti, jog talpoje visada būtų kuro, o taip pat valyti pelenus. Jei visa tai jūsų negąsdina, galite rintis ir tokį šildymo metodą. Renkantis namų šildymo sistemą reikia įvertinti jums svarbiausius kriterijus. Čia nėra vieno teisingo atsakymo, kuris įtiktų visiems. Taigi, apsvarstykite mūsų pasiūlymus ir priimkite jums palankiausią sprendimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *