Dovanos vyrams be jokio galvos skausmo

By   lapkričio 3, 2017

Išrinkti dovaną vyrui gali būti tikrų tikriausias galvos skausmas. Regis, tai artimas žmogus, kurį puikiai pažįstame, tačiau bėgant metams atrasti išskirtines ir dėmesio vertas dovanas darosi vis sunkiau. Ypač sunku rinkti dovaną žmogui, kuris nemėgsta naujovių ar išskirtinumo, o teikia pirmenybę praktiškumui, na o būtent tokia ir yra didžioji dalis vyrų. Taigi, kaip suderinti norą nustebinti su praktiškumu ir stiliumi? Viskas daug paprasčiau nei galite įsivaizduoti, na o mes pateiksime kelis pasiūlymus, kurie jums apdės apsispręsti.

Vienas iš pirmųjų pasiūlymų – vyriškos odinės piniginės. Galima drąsiai teigti, jog tai nesenstantis dovanos pasirinkimas, kuris jau tapo klasika ir tinka bet kokiai progai. Greičiausiai neatsiras vyro, kuris manytų, jog tai prasta dovana, tad jei žinote, jog jūsų vyrui metas atsinaujinti ir jis senokai pirko piniginę – tai išties šauni mintis, kuri jums sutaupys daug laiko ir nervų dovanų paieškose. Nepaisant to, jus domina piniginės vyriškos ar moteriškos, galite būti tikri, jog išties daugų ir išskirtinį asortimentą rasite ne tik įprastose prekybos vietose, bet ir internete, kur jus pasitiks malonūs kainų pasiūlymai.

Dar vienas puikus dovanos pasirinkimas – kvepalai. Skaniai kvepėti mėgsta tiek vyrai tiek moterys, na o šioje vietoje tai ir galite išnaudoti kaip dovanos idėją. Jei žinote, kokius kvepalus naudoja vyras, galite nupirkti juos, tačiau visada leiskite sau paeksperimentuoti, mat vyrai gali kvepintis keliais skirtingais kvepalais ir nėra tokia išrankūs aromatui. Tai dar vienas pasirinkimas tam atvejui, kai nežinote geros idėjos ir norite ko nors, kad būtų stilinga, jausminga ir tuo pačiu labai praktiška.

Dar vienas pasirinkimas, kurio negalime pamiršti – skutimosi priemonės ir papildomi reikmenys. Tai gal plati dovanos idėja, kurią galite pritaikyti prie to, ką mėgsta jūsų vyras. Jei jis nemėgsta barzdos ir nuolatos skutasi, peiliukų ir veido priežiūros rinkinys gali būti puikus siurprizas. Tuo tarpu barzdų mėgėjai gali pasimėgauti kuponu į barzdų saloną, kur barzdai bus suteikta išskirtinė forma ir priežiūra. Tai lyg masažas moteriai, kurį galėtume gauti dovanų kiekvienai progai. Norite nustebinti savo vyrą ir leisti jam pasimėgauti akimirka, kai kitas žmogus rūpinasi jo barzda? Tai išties puikus pasirinkimas.

Taip pat galima paminėti., jog daugelis vyrų apsidžiaugs gavę bilietus į mėgiamos komandos sporto varžybas, linksmą spektaklį ar išvyką savaitgaliui drauge. Tiesa ta, jog tik jūs galite nuspręsti, kuris iš aukščiau išvardintų pasirinkimų tiks jūsų mylimajam ir taps geriausia gimtadienio dovana. Išnaudokite mūsų patarimus ir tai padės apsispręsti, kaip nustebinti jums artimą vyrą be didelio galvos skausmo su dovanų paieškomis. Renkant dovanas vyrams, paslaptis slypi paprastume, tuo ir vadovaukitės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *