Automobilio paruošimas TA patikrai

By   balandžio 28, 2018

Kaip žinia Lietuvoje transporto priemonės turi praeiti techninės apžiūros patikrinimą TA, kuris atliekamas kas kelerius metus. Nors tai ir atrodo lyg išties paprasta procedūra ir labiau formalumas, galima drąsiai teigti, jog didelė dalis vairuotojų nuvertina šią patikrą, na o tinkamai nepasiruošę jos tiesiog nepraeina. Tai lemia papildomas investicijas, gaištamą laiką ir kitus nepatogumus, kurių išvengti tiesiog neįmanoma. Jei manote, jog smulkių defektų tikrinimo metu galima nepastebėti, labai klystate. Tai išties nuodugnus automobilio patikrinimas, kuriam reikia atsakingai ir tinkamai pasiruošti. Žinoma, jaudintis dėl tokių dalykų kaip kondicionierių pildymas Kaune tikrai nereikia, nes jei nespėjote to padaryti prieš apžiūrą, niekas dėl tokio aspekto jums priekaištų nepareikš. Visgi, įvairūs defektai bus pastebėti ir patikrinti, na o jų taisymas bus pavestas jums kaip užduotis kitam kartui. Jei nenorite patikroje lankytis daugiau nei kartą, mes siūlome iš karto į šią užduotį pažiūrėti atsakingai, atlikti patikrinimo ar remonto darbus servise, na o tik tada registruotis apžiūrai. Kai kuriuos aspektus reikia žinoti nepaisant to, ką jums apsakys serviso atstovai, tad paminėsime juos mes.

Visų pirma derėtų nieko nelaukti ir užsiregistruoti į patikimą servisą patikrinimui. Net ir tuo atveju, kai automobilis iš pažiūros atrodo visiškai tvarkingas, tai dar nieko nereiškia. Patikrinimo metu gali būti nustatyta įvairių smulkių gedimų, kurie jums neleis gauti reikiamo dokumento. Taigi, lengviausia tiesiog pasitikrinti ir nerizikuoti. Jei defektų nebus, apžiūra servise kainuos tik simbolišką pinigų sumą, tačiau sutaupys daug laiko ir pinigų tolesniuose etapuose. Tiesa, jei remonto darbai visgi bus reikalingi, galėsite tik pasidžiaugti, jog tai supratote patys ir negaišote laiko veltui patikroje. Reikia tik nepamiršti, jog po važiuoklės remonto, kuris būna reikalingas itin dažnai, jums reikia pasidomėti, kur atliekamas ratų suvedimas Kaune. Tai vienas iš tų dalykų, kuris mažesniame servise gali būti neakcentuojamas, na o apžiūros metu taps neabejotina problema. Suvedimas yra reikalingas tam, jog transporto priemonė keliuose būtų stabili, eismo įvykio atveju ją lengvai suvaldytumėte, na o tuo pačiu išvengtumėte itin greito padangų nusidėvėjimo. Tai dalykai, nuo kurių nepabėgsite, tad jei servise jūsų apie tai neinformavo – metas imtis iniciatyvos patiems.

Be remonto darbų jums negalima pamiršti, jog transporto priemonė turi būti švari, joje turite turėti vaistinėlę, specialią liemenę, įspėjamuosius ženklus bei daugelį kitų smulkių daiktų, kuriuos visus rasite techninio apžiūrų centro svetainėje. Visa tai pasitikrinkite patys ir išvengsite nesusipratimų, kai apžiūros patvirtinimas nesuteikiamas dėl smulkmenos, kurios galėjote lengvai išvengti. Skirkite laiko pasiruošimui apžiūrai, pasinaudokite mūsų patarimais ir suprasite, jog viskas gali vykti sklandžiai, greitai ir tikrai efektyviai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *